English French German Italian Polish Slovak

Книга відгуків

Тут Ви можете залишити свої відгуки, побажання і зауваження стосовно нашого гостиного двору "Дикий мед".

Коментарі  

 
0 #13 Наталия 13.07.2020, 15:30
Сегодня 2 года как мы отдыхали в "дикий мед" и вспомнила что не оставила отзыв.
Воспоминания самые светлые, теплые, условия отличные, женщины которые там работают умнички вкусно готовят!
Спасибо большое вам за отдых, надеюсь ещё встретимся!
Цитата
 
 
0 #12 Галина 27.02.2020, 20:04
Цього року хотіли відпочити з чоловіком взимку в Закарпатті. В цілому місце дуже гарне, спокійне, і по ціні недорого.
Цитата
 
 
+3 #11 Оленка і Юра 13.06.2015, 17:24
Дуже класний відпочинок в нас був у Дикому меді!!!Нас так смачно годували різними закарпатськими стравами. Також мені сподобався номер в якому ми жили, затишний і стильний!А ще було цікаво і корисно полежати в спеціальному будиночку з бджолами, це так заспокоює.
Цитата
 
 
+4 #10 оксана 31.05.2015, 21:25
були в травні, гарна садиба, гостинний і дружелюбний персонал,
Цитата
 
 
+3 #9 Наталя та Галина 15.09.2014, 13:34
Цієї осені вперше відпочивали на Закарпатті на цій садибі. Дуже сподобалось!!! Гарні номери, привітний персонал, смачна їжа, п'янке повітря, чарівний ліс... І привабливі ціни :))) Також зручне розташування, поблизу в санаторіїї можна записатися на безліч екскурсій. Дякуємо за чудовий відпочинок, ще обов'язково до вас повернемося!
Цитата
 
 
+3 #8 Наталя 15.09.2014, 13:32
Цієї осені вперше відпочивали на Закарпатті на цій садибі. Дуже сподобалось!!! Гарні номери, привітний персонал, смачна їжа, п'янке повітря, чарівний ліс... І дуже привабливі ціни :))) Також зручне розташування, поблизу в санаторіїї можна записатися на безліч екскурсій. Дякуємо за чудовий відпочинок, ще обов'язково до вас повернемося!
Цитата
 
 
+4 #7 Наталья та Валентин 04.08.2014, 18:59
Усім привіт!Ми вже не перший рік відпочиваємо у "Дикому меді" нам ДУЖЕ подобається.Гар не місце,смачна кухня,просто суперові номери,приємний персонал.Дуже гостинні господарі.Враже ння,що ти вдома,навіть їхати додому не хочеться.До речі ціни дуже демократичні.Пр иїзджайте не пошкодуєте.Як полюбляє говорити Оля Фреймут : "Рекомендую!"
Цитата
 
 
+2 #6 Людмила 27.05.2014, 16:53
Доброго всім дня!!Тільки нещодавно повернулись з Греціі.але знову хочеться відпочити в Закарпатті-наша Україна найкраща.Ми вже втретє їдемо в "Дикий мед".Найбільше нам тут подобається природа,гостинн ий двір(він дійсно гостинний),кухн я.Відношення персоналу вище всіх похвал!!!Номера на любу цінову категорію.Терит орія дуже гарна,близькіст ь до цікавих мість Закарпаття-е що подивитися..... в нашій рідній Україні!!
Цитата
 
 
+5 #5 Саша 06.09.2013, 19:19
Дуже класне місце!!! Рекомендую!!! Відпочили.
Цитата
 
 
+3 #4 Марина 18.07.2013, 18:20
Впервые отдыхали с мужем в Закарпатье, и теперь знаем, что не последний раз,
т.к. «Дикий Мед» - то место, в которое хочется вернуться.
Чистый и целебный воздух , которым невозможно надышаться – живя в Киеве, мы особенно это прочувствовали. Везде стерильная чистота , очень красивые и уютные номера в национальном стиле. Потрясающая природа!!!!
А ещё безумно вкусно готовят, настоящая домашняя еда и совсем не дорого! Особое удовольствие от еды, приготовленной на печи, также доставит радость приготовление шашлыков на свежем воздухе. Восхитительная территория отеля.
Очень приветливый и радушный персонал. Огромный плюс, что в отеле помогут предоставить трансфер (не дорого) , если есть желание посетить какие-либо достопримечател ьности .
Мы чудесно отдохнули, помолодели и набрались сил, чего и Вам желаем!
Цитата
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити