English French German Italian Polish Slovak

Лікування бджолами в закарпатті Апітерапія - сон на вулику

   Бжоли і люди... Напевно мало хто із нас знає,як важливо перебувати у тісному контакті із цими комахами! Адже саме знаходження людини в близькості з бджолиним вуликом впливає на здоров'я людини. Показники основних систем життєзабезпечення під впливом контакту з бджолиними сім'ями, суттєво поліпшуються! Саме такі методи лікування застосовуються на Закарпатті у селі Павлово Гостинний двір «ДИКИЙ МЕД», неподалік від відомого ще за часів Радянського Союзу курорту "Сонячне Закарпаття" .
Відомим біолокаційним способом (рамкою чи маятником) заміряли біополя окремих особин бджолиної сім'ї. Завдяки цьому визначили, що розмір біополя матки - 65 - 85 см, трутня - 61 - 71, робочої бджоли - 46 - 56, яйця - 26, личинки бджоли перед окуклюванням - 51, маточника перед запечатуванням - 60 - 71, самої сім'ї за зовнішньою стінкою вулика - 35 - 46 см.

    Цей фактор використовують при лікуванні людей. Достатньо помістити нас в таке біополе на кілька годин і результати побачимо відразу.
Дані досліджень показали позитивний вплив апітерапії на серцево-судинну систему і нейрогормональну регуляцію пацієнтів. У дихальній системі помічено бронхолітичний ефект з поліпшенням показників форсованого дихання. Серед позитивного впливу апітерапії при близькому контакті людини з бджолиними сім'ями є: мікровібраціонний масаж,  негативно заряджені іони, які утворюються в результаті польоту бджіл, а також взаємодія біополів бджолиних сімей і людини.
Для подібного лікування спроектовані і будуються спеціальні будиночки. У них розміщуються вулики-кушетки з інгаляційними вікнами.
    Нервова система, потрапляючи у потужне електромагнітне поле, зазнає разючих змін. Перераховувати хвороби, які минають після такої терапії, просто безглуздо. Запускається програма омолодження та оновлення клітин, яка регулюється самою природою.
   Той, хто відпочиває на ліжку, розміщеному на вуликах, знизу отримує природне тепло, озонове повітря, збагачене фітонцидами, і мікромасаж. Адже весь світ вібрує, кожна жива істота. Коли ми зливаємося з природою, то отримуємо здоров’я, радість і щастя. А й справді – там, гуде, як на великому лісопильному заводі.
    Чому йдеться про сон на вулику? Не обов’язково засинати, але вже через 10-15 хвилин ви відчуєте, що м’язи розслаблюються. У вашому організм розпочнеться величезна робота. Ви відпускаєте спазми, а отже відпускаєте хвороби, стверджує Віктор Мельник (власник приватного готелю "Дикий Мед"), на території якого ви маєте змогу пройти курс лікування сеансами апітерапії.
У мене цукровий діабет (каже товариш Іван Шульга), і раніше я щодня приймав жменю пігулок. Через десять сеансів рівень цукру в мене знизився й зник біль у спині та суглобах. Стабілізувався тиск, покращилася пам'ять і підвищився імунітет.
Відпочинок на вуликах особливо корисний людям після 35 років, адже клітини організму вже не так добре відновлюються природним шляхом. Пан Віктор каже, що ефект снодійного дає не лише «колискова», яку співають бджоли. Наукою давно доведено, що повітря на пасіці особливе. Неважко здогадатися, чому. Можливо Вам довелося побувати там, де стоять вулики. І Ви звернули увагу на запахи, які витають навкруги. А все тому, що повітря «просякнуте» продуктами бджільництва. До прикладу, прополіс є природним антибіотиком. Пилок,  бджолине і трутневе молочко, перга – все це наповнює цілющими ароматами довкілля. Надихавшись такого повітря, будете спати, як немовля після купелі. Воно має лікувальний ефект для тих, хто потерпає від астми чи інших захворювань органів дихання.
   Приїздіть і самі спробуйте лікування бджолами  в закарпатті та цілющі властивості бджіл та меду на собі у гостинному дворі "ДИКИЙ МЕД" с. Павлово Свалявський р-н Закарпатської обл. Радо зустрінемо кожного,хто має на меті суттєво змінити стан свого організму та позбутись небажаних захворювань!
1 год - 60 грн